SKŁAD WYDZIAŁOWEGO SAMORZĄDU STUDENCKIEGO (WSS)

Przewodniczący WSS WLK::
Magdalena Pietrzko
e-mail: magdalena.pietrzko@gmail.com
tel.: 693 303 545


Zastępca Przewodniczącego WSS WLK
Łukasz Buras
e-mail: lburas@gmail.com
tel.: 603 318 031


Zastępca Przewodniczącego WSS WLK
Maciej Krupowies
e-mail: kr.maciek@vp.pl
tel.: 515 973 276


Opiekun I roku
Mateusz Orlikowski
e-mail: m.orlikowski@op.pl
tel.: 796 800 077


Koordynator do spraw ubezpieczeń
Michał Smoleński
e-mail: lekmichalsmolenski@gmail.com
tel.: 509 051 814


Członek RUSS:
Michał Kosowski
e-mail: m.kosowski12@gmail.com
tel.: 530 683 864


Członek RUSS:
Agnieszka Rak
e-mail: rak.agnieszka94@gmail.com
tel.: 606 630 058


Członek WSS:
Barbara Tarsa
e-mail: basiatarsa@wp.pl
tel.: 668 897 854


Członek WSS:
Jakub Brączkowski
e-mail: kuba.braczkowski@gmail.com
tel.: 692 479 331


Członek WSS:
Sylwia Jurgiewicz
e-mail: sylwia.jurgiewicz@gmail.com
tel.: 667 774 840


-----------------------------------------
Masz ciekawy pomysł, który moglibyśmy zrealizować? Napisz do nas! - https://www.facebook.com/samorzadwlk/
Twoja opinia pomoże nam działać jeszcze sprawniej :)